kalkan patara otel konaklama

Nasıl Gidilir?

Nasıl Gidilir?

Uçak ile geliyorsanız:
Bodrum/Milas havaalanından kalkan servislerle Bodrum otogarına ulaşarak buradan Gümüşlük dolmuşuna binebilir (60 dk) veya taksi aracılığıyla (40 dk) Yalı Mevkiine ulaşabilirsiniz.

Otobüs ile Geliyorsanız:
Genellikle otobüs firmalarının Turgutreis servisi bulunmaktadır (sormanızda fayda var). Turgutreis'te inmeniz halinde dolmuş durağından kalkan Gümüşlük dolmuşlarıyla 25-30 dk içinde Yalı Mevkiine ulaşabilirsiniz.

Bodrum merkezden Gümüşlük'e yaz ayları boyunca her 15-20 dakikada bir ve 24 saat boyunca minibüsler karşılıklı olarak çalışmaktadır. Güzergahı Bodrum, Gümbet Kavşağı, Konacık, Bitez Kavşağı, Ortakent, Yahşi, Gürece, Dereköy, Peksimet, Karakaya köyü ve Gümüşlük Yalı Mevkii.

Turgutreis'ten Gümüşlük'e yaz ayları boyunca her 15-20 dakikada bir ve 24 saat boyunca minibüsler karşılıklı olarak çalışmaktadır. Güzergahı Turgutreis, Kadıkalesi ve Gümüşlük Yalı Mevkii.

Turgutreis'den hareket eden minibüsler, Kadıkalesi, Gümüşlük, Çukurbük, Koyunbaba, Gümüşkaya, Geriş, Yalıkavak, Gündoğan, Türkbükü ve Gölköy güzergahında karşılıklı olarak çalışmaktadırlar.