kalkan patara otel konaklama

Haberler

Kaş Otelleri

Kaş, Antalya’nın güney batı bölgesinde, güzel Turkuaz Sahili’nde yer almaktadır. Halk arasında Türk Rivierası olarak anılan Kaş, çarpıcı uçurumlar ve zeytinliklerle çevrili küçük, hareketli bir kasabadır.

haberi oku

Limon Gümüşlük'ün yeni meyvesi; Limon Çiftlik

Gümüşlük'ün habitatıyla uyum içinde bir lezzet ve keyif bahçesi... Limon Gümüşlük. Sürdürülebilir yaşamla kurulan bağ, yörenin dokusuyla harmanlaşmış sevgi, doğaya ve onu işleyenlere duyulan saygıyla atılan tohumlar...

haberi oku

Karakaya Retreat'te; Işıltılı Sırlar Konseri

14 Ağustos akşamı Karakaya eteklerinden ritimleri yükselecek; Prem Joshua ve ekibinin Işıltılı Sırlar Konseri ile müziğin evrenselliğini ve özgünlüğünü bir kez daha hatırlayacağız..

haberi oku

Grammy Ödüllü Kronos Quartet Gümüşlük'te

12. Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali hız kesmeden devam ediyor. 14 Temmuz akşamı gerçekleşek konserde; ünlü Grammy Ödüllü Kronos Quartet klasik müzik tutkunlarıyla buluşuyor. DenizBank ana sponsorluğu ve BOSCH'un co-sponsor desteği ile konser saat 21:00'de Gümüşlük Antik Taş Ocağında başlayacak.

haberi oku

Dikkatsizliğin faturası yine doğaya kesildi

Gümüşlük Karakaya Köyü, 'Kalabak' mevkiinde sabah saatlerinde başlayan yangın 12 saatlik çalışmalar, sonucu zorlukla södürülürken, Dereköy’e kadar uzanan 60 hektarlık alan binlerce canlıyla birlikte kül oldu.

haberi oku

Eklisia Oda Müziği Festivali

Türkiye'nin ilk 'Açık Hava Oda Müziği Festivali' 01-13 Ağustos tarihleri arasında Gümüşlük Eklisia Şapeli'nde. Gümüşlük Kültür Sanat Derneği  öncülüğünde ve Mehmet Can Ağlaç koordinatörlüğünde düzenlenecek olan..

haberi oku

Reng-i Su Çalıştayı

Gümüşlük'te yaşayan, sanatçı Burhan Ersan'ın ünü Türkiye sınırlarını aşalı uzun yılları buluyor. Kendi bulduğu ve Reng-i Su adını verdiği teknikle çalışmalarını sürdüren ressamımız, her yıl uluslararası öğrencilerin katılım..

haberi oku

Dünya çevre günü kutlandı

Gümüşlük çevre derneği ve Gümüşlük Forumu birlikteliğiyle 5 haziran'da düzenlenen dünya çevre günü; şiirler, dans ve türkülerle kutlandı. Açılış konuşmasını yapan İ. Hakkı Zırh yaptığı konuşm..

haberi oku

Gümüşlük Klasik Müzik Festivali

2004 yılından bu yana düzenlenen ve bu yıl 12.'si düzenlenecek olan Uluslararası Gümüşlük Klasik Müzik Festivali, bu yıl 3 Temmuz ve 8 Ağustos tarihleri arasında gerçekleşecek..

haberi oku

Gümüşlükspor'un yeni yönetimi

Yeni yönetim kurulu ile birlikte tanışma ziyaretlerini başlatan tiyatro ve sinema oyuncusu Nejat İşler'in başkanlığındaki Gümüşlükspor'un yeni yönetimi, Bodrum belediye başkanı Mehmet Kocadon'u ziya..

haberi oku