kalkan patara otel konaklama

Bodrum Dalıs

Bodrum Dalış

Büyüleyici su altı dünyasını belgesellerden hayatınıza taşıyın! Rengarenk balıkların arasında, ilginç su altı bitkilerini, suyun muhteşem güzelliğini keşfederken huzuru ve macerayı birarada yaşayacaksınız, nasıl olur demeyin çünkü su altı ezberden uzak bambaşka bir dünya.

Hayatta ertelenmeyecek tatlar vardır, dalış da bunlardan biri. Yılların deneyimi ve sorumluluk bilinci ile güven dolu unutulmayacak bir deneyim. Profesyonel ekibi ile güven ve samimiyetin bir arada olduğu bu ortamda eğitimler İngilizce, Türkçe ve Almanca dillerinde ve seçiminize göre PADI, CMAS veya SSI standartlarıyla vermektedir.

Dalış kursları küçük gruplar halinde ve rahat bir ortamda yapılmaktadır. Profesyonel ekip tarafından su altında çekilecek fotoğraflarınız ve videolarınız bu eşsiz anlarınızı ölümsüzleştirirken hayatınızda bir tutkuya dönüşecek bu adım kendinize verdiğiniz en güzel hediye olacak.

Program

Arzu etmeniz durumunda 09:00'da Gümüşlük'ten transfer aracımızla ayrılıyoruz. Kendiniz gelmek isterseniz 10:00 civarında teknemiz Bodrum Liman'dan hareket ediyor. Saat 11:00'e (dalış noktasına varana kadar) eğitmenler sizlere dalış hakkında bilgi veriyor. Dalış noktasına gelindiğinde dalış malzemelerinizi kuşanarak asla unutamayacağınız bir maceraya atlıyorsunuz. Öğlen yemeğinin ardından ikinci dalışınızı gerçekleştiriyorsunuz.

Fiyat kişi başı 60 €. Teknede öğle yemeği dahil, transfer hariç.