Restaurantlar & Barlar

Cafe Kauçuk Gümüşlük

Cafe Kauçuk

Denize sıfır konumu ve güleryüzlü ev sahipleri ile misafirlerini karşılayan Cafe Kauçuk; Gümüşlük'ün en eski adreslerinden biri. Kendine ait plajı ile konfor her daim ayağınızın altında.


Aquarium Balık Restaurant Gümüşlük

AquarIum Restaurant

Hakkında yerli ve yabancı basında övgü dolu yazılar çıkan Aquarium bütün yıl boyunca müşterilerine hizmet veriyor. Aquarium, park yerinden denize doğru yürüdüğünüzde sağdaki ilk restoran olarak karşınıza çıkar.


Melengeç Balık Restaurant Gümüşlük

Melengeç Restaurant

Gümüşlük'ün büyüleyici doğası ve eşsiz lezzetlerin buluştuğu Melengeç Gümüşlük; güneşin en güzel battığı noktalardan birinde konuşlanmış olup, sizleri unutulmaz anlar yaşamaya davet ediyor.


Nazmi Balık Restaurant Gümüşlük

Nazmi Restaurant

Gümüşlük'te eşsiz günbatımı manzarası eşliğinde dostlarınızla birlikte keyifli bir yemek ziyafetini yaşamak için Nazmi Restaurant'a uğrayın.


Gümüşlük Balık Market

Balık Pişirme Evi

18 yıldır Balık Market ve son 3 yıldır da restoran olarak hizmet veren Balık Pişirme evi, açıldığı günden bu yana; denizden, masaya en taze balıkların sunulduğu, meze çeşitliliği, güleryüzlü ev sahipleri..


Mandarin Cafe Gümüşlük

Mandarin Cafe

Anne elinin değdiğinden daha güzel bir lezzet? Gümüşlük Limanı'nın yanıbaşındaki Cafe Mandarin'i bu kadar özel yapan en büyük nokta belki de bu.


Kofteci Efe Gümüşlük

Köfteci Efe

Yaylalarin ve ovalarin en sağlıklı etleri ile lezzetinin sosunda gizlendiği meşhur lezzet.. Yaz-kış hizmet veren Köfteci Efe; Ödemiş'ten, Gümüşlük'e yılların tecrübesi ve ünü nam salmış lezzetleriyle..


Metin's Gümüşlük

Metİn's Gümüşlük

Metin's Gümüşlük benzeri olmayan manzaraya açılan leziz tatları tadabileceğiniz, grup yemekleri, düğün, davet, lansman ve özel gecelerinizi gerçekleştirebileceğiniz bir mekandır.


Fenerci Balık Restaurant Gümüşlük

Fenerci Restaurant

Sessizliğin gölgesinde doğa ile içiçedir Gümüşlük. Gümüşlük koyunda 15 yıldır turizme hizmet veren Gümüşlük Fenerci Restaurant, Tavşan adasına geçiş noktasında olup; siz adayı gezerken..


Jazz Cafe Gümüşlük

Jazz Cafe Restaurant

İstanbul, Beyoğlu'nda saygın bir caz mabedi olarak tanınan Jazz Cafe'nin ilk tohumları; 80'li yılların başında Cengiz Şanlı ve Mete Gürman tarafından Bodrum'da atılmıştı.


Mimoza Restaurant Gümüşlük

Mimoza Gümüşlük

Mimoza Balık Restorantı, Bodrum Yarımadası'nın en güzel koylarından birinde, Gümüşlük'te, Antik Myndos şehrinin en güzel limanı olan taş iskelenin hemen yanıbaşında, saklanmış, sizi bekliyor.